Apr 19

Keskerakonna aseesimees Jaanus Karilaid kirjutas, et Keskerakonna toetus on stabiilselt kõrge ning see näitab erakonna liidri tugevust ja organisatsiooni head võimekust. Ta jätkas, et koalitsioonipartnerite IRLi ja SDE tõus sõltub sellest, kui hästi suudetakse uued eelarvelised võidud rahvani viia. 

Loe edasi
Apr 19

Keskerakonna esimees, peaminister Jüri Ratas tänas Keskerakonna ja valitsuse toetajaid ning kinnitas, et valitsus jätkab igapäevaselt tööd inimeste heaolu tõstmisel ning turvatunde tagamisel. Ratas sõnas, et tal on hea meel, et Keskerakonna toetus on valitsemise ajal olnud Turu-Uuringute küsitlustest alati kõrgem kui viimastel Riigikogu valimistel.

Loe edasi
Apr 19

Keskerakonna peasekretär Mihhail Korb sõnas reitinguid kommenteerides, et valitsus on teinud mitmeid olulisi otsuseid, kuid koalitsiooni toetusnumbritele tuleb tõsiselt otsa vaadata ja teha tööd selle nimel, et toetus kasvaks. Peasekretär tõi välja, et Keskerakonna toetus on stabiilselt tugev ja erakonna valijad mõistavad solidaarsema ühiskonna vajalikkust. 

Loe edasi

Keskerakond on Eesti suurim erakond!

Meie peamised eesmärgid

Iseseisvus ja sõltumatus

Tagame riigi iseseisvuse ja sõltumatuse, seisame põhiseadusliku korra ja rahva elujärje parandamise eest.

ÜHISKONNAKORRALDUS

Euroopaliku ühiskonnakorralduse aluseks on jõukas ja arvukas keskklass. Selle tekkimine on Keskerakonna keskne poliitiline eesmärk.

heaoluriik

Meie sihiks on turvaline euroopalik heaoluriik. Inimene töötab innuga ja armastab oma riiki siis, kui riik teda kaitseb.