Endine kergejõustiklane Rein Tölp astus Keskerakonda ja kandideerib valimistel

Endine sporditegelane ja praegune Eesti Pensionäride Ühenduse Liidu tegevjuht Rein Tölp astus EKRE ridadest Keskerakonda ja kandideerib kohalikel valimistel Pirital. Tölp ütles, et Keskerakonna ideed ja mõtted Tallinna arendamisel on olnud talle koguaeg meeltmööda. 

„Olen olnud tegev nii Pirita halduskogus kui ka pensionäride ühenduse esindajana kontaktis Tallinna linnaga. Tallinn ja Pirita on viimastel aastatel arenenud õiges suunas ning see teeb head meelt.“ Rein Tölbi hinnangul peab ta oluliseks, et Keskerakond seisab väärikas eas olevate Tallinna linna elanike huvide eest. „Pensionilisa, eakate ravimisoodustus ning tugev sotsiaalhoolekandesüsteem pealinnas on asjad mis on hästi tehtud. Pean oluliseks, et tuleviku arendatakse just tervikliku tervishoiusüsteemi ning Tallinna arstiabi järjekorrad lüheneksid,“ sõnas endine sportlane. „EKRE puhul hakkas mind enim häirima pidev vastandumine ning erakonna sisekultuur. Otsustasin pöörata poliitikas uue lehekülje ning minna seekord valimistele vastu Keskerakonna ridades Pirital,“ lausus Tölp.

Rein Tölp kandideeris viimastel Riigikogu valimistel Kesklinna, Lasnamäe ja Pirita valmisringkonnas ning kogus 225 häält.