
Tänane Delfi seletab midagi sellist nagu oleksin ma „õiendanud reklaamipinnal ajakirjanikega arveid“. See ei ole õige. Tegelikult õiendasin ma nendega arveid mitte reklaampinnal, vaid Tallinna linna koduleheküljel, kuhu linnapea ja ka linna finantsjuhi mõtteavaldused ikka üles pannakse. Kus siis veel?! Ikka oma koduleheküljel. Mis puutub Päevalehte, siis sinna paigutasime me üles bännerid, et inimesed ei laseks ennast ajalehe ühekülgsest jutust eksitada ja loeksid ka linna ametlikku seisukohta.
Kommentaarid postitusele “Edgar Savisaar: Aitäh Päevaleht!”
April 14, 2009 kell 13:08
Päevaleht on viimasel ajal hakanud ilmutama teadlikult kallutatud lugusid. Enne valimisi tuleb ikka tegelik pale välja. Kui varem oli teada, et Postimeest juhib Reformierakond, siis nüüd võib ka väita, et Päevalehe artiklid saavad eelkinnituse Pihli kontorist (või siis endisest kontorist, mida ta ikka kontrollib).
April 19, 2009 kell 18:25
“Ei tea mis Andrusel silikoonrindade vastu on, igaljuhul Türgis murdmaad suusatada koos ihukaitsjatega igilumel, on muidugi silicon omaette ja üleüldse on Si räni perioodilisuse tabelis, inglise k. silicone.
Seega peavad need rinnad olema hoopis metallist.
(arusaadav kosmose värk)”
Sry, mis pläma see on? Ahvid on lastud klavatuuri peksma?
April 20, 2009 kell 8:09
pole ime, et reform loeb uudiseid savisaare blogist esimesena.Nadal tagasi ei meeldinud Andrusele teatavasti need eesti soost arimehed, kellede kaasadel olevat silikioonrinnad, tuues eeskujuks valiskapitalil pohinevate firmade eesti osk. juhte, kes kahjuks pole oma kaasadele joudnud rindu suuremaks rekonstrueerida, peamaja ei maksa vist niipalju palka, sest kasum viiakse ju eestist valja.
May 31, 2009 kell 14:23
[...] Kuulus 14. aprilli kirjutise juurde Edgar Savisaar: Aitäh Päevaleht! [...]
February 4, 2012 kell 3:07
I am really loving the theme/design of your blog. Do you ever run into any internet browser compatibility problems? A small number of my blog visitors have complained about my site not working correctly in Explorer but looks great in Opera. Do you have any tips to help fix this issue?
April 14, 2009 kell 12:41
Minu meelest on Tallinna võime saada miljardilist investeeringut väike ime. Ja näitab, et reformerite jutt nagu oleks kogu maailmas raske ja Eestis midagi teha ei saagi, täielik pläma.