Jan 22

Riigikogu Keskerakonna fraktsioon korraldab esmaspäeval kl 16 avaliku arutelu teemal "Miks tuua kiirtestid võimalikult kiiresti tagasi?" Aruteluga liitub ka endine teadusnõukoja juht professor Irja Lutsar.

Loe edasi
Jan 18

Elektrihinna märkimisväärse tõusu põhjusteks on nimetatud näiteks ebasoodsaid ilmastikuolusid, ebapiisavat ühendust naaberriikidega ning muidugi seda, et Venemaa on oma gaasikraanid kinni keeranud ja Euroopa mahutid on tühjad. Oma osa mängib praeguses kriisis paraku ka rohepööre, millega ehk liiga rutakalt on kaasa mindud ning mille mõju ettevõtluse konkurentsivõimele ja energia varustuskindlusele on veel teadmata.

Loe edasi
Jan 18

8. jaanuari Järva Teataja vahendas statistikat selle kohta, et elanike arv Järvamaal jätkab kahanemist. 1. jaanuari seisuga elab rahvastikuregistri andmetel Järvamaal 29 599 inimest, mida on 246 inimest vähem kui eelmisel aastal samal ajal. Mida teha, et seda kurvakstegevat tendentsi kahanemiselt kasvu suunda pöörata?

Loe edasi

Keskerakond on Eesti suurim erakond!

Meie peamised eesmärgid

Iseseisvus ja sõltumatus

Tagame riigi iseseisvuse ja sõltumatuse, seisame põhiseadusliku korra ja rahva elujärje parandamise eest.

ÜHISKONNAKORRALDUS

Euroopaliku ühiskonnakorralduse aluseks on jõukas ja arvukas keskklass. Selle tekkimine on Keskerakonna keskne poliitiline eesmärk.

heaoluriik

Meie sihiks on turvaline euroopalik heaoluriik. Inimene töötab innuga ja armastab oma riiki siis, kui riik teda kaitseb.