Volikogu

Volikogu on Eesti Keskerakonna esindusorgan, kes töötab välja erakonna poliitikat kongressidevahelisel ajal. Volikogu juhindub oma tegevuses erakonna põhikirjast ja programmist ning volikogu istungil kinnitatud töökorrast. Volikogu teeb koostööd riigiorganitega ning omavalitsusüksustega või nende liitudega ning teiste institutsioonidega.

Eesti Keskerakonna volikogusse kuuluvad; piirkondade esimehed; erakonna piirkonna konverentsil valitud volinikud, üks iga 100 piirkonna liikme kohta; erakonna juhatuse liikmed; Riigikogu Keskerakonna fraktsiooni liikmed, kes on Keskerakonna liikmed; Keskerakonna Euroopa Parlamendi saadikud, kes on Keskerakonna liikmed; erakonna kogu valitud üks volinik, kui erakonna kogusse kuulub vähemalt viiskümmend erakonna liiget.

Volikogu istungid toimuvad vähemalt kord kvartalis, neli korda aastas. Volikogu esindab ja tema tööd juhib esimees.

 

Kersti Sarapuu / volikogu esimees

Sünniaeg: 05.05.1954
Haridus: Tallinna Tehnikaülikool, tööstuse juhtimine ja planeerimine, 1986
Amet: XIV Riigikogu liige
E-post: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

 

Mihhail Korb / volikogu aseesimees

E-post: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Marika Tuus-Laul / volikogu aseesimees

E-post: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

 

 

 

Volikogu komisjonid

1. Põhiseadus - ja õiguskomisjon
Esimees: Jaanus Karilaid See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. 

2. Välispoliitika ja eurointegratsiooni komisjon
Esimees: Enn Eesmaa, See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

3. Maaelukomisjon
Esimees: Siret Kotka, See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

4. Majandus - ja kommunikatsioonikomisjon
Esimees: Mihhail Korb, See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. 

5. Rahanduskomisjon
Esimees: Taavi Aas, See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

6. Keskkonnakomisjon
Esimees: Andres Kollist, See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

7. Tervishoiu - ja sotsiaalkomisjon
Esimees: Marika Tuus-Laul, See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

8. Korrakaitsekomisjon
Esimehe kt: Raik Saart, See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

9. Riigikaitsekomisjon
Esimees: Tiit Kivikas, See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

10. Haridus - ja kultuurikomisjon
Esimees: Mailis Reps, See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

11. Omavalitsus - ja regionaalkomisjon
Esimees: Jüri Võigemast, See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

12. Rahvastikupoliitika ja rahvussuhete komisjon