Volikogu

Volikogu on Eesti Keskerakonna esindusorgan, kes töötab välja erakonna poliitikat kongressidevahelisel ajal. Volikogu juhindub oma tegevuses erakonna põhikirjast ja programmist ning volikogu istungil kinnitatud töökorrast. Volikogu teeb koostööd riigiorganitega ning omavalitsusüksustega või nende liitudega ning teiste institutsioonidega.

Eesti Keskerakonna volikogusse kuuluvad; piirkondade esimehed; erakonna piirkonna konverentsil valitud volinikud, üks iga 100 piirkonna liikme kohta; erakonna juhatuse liikmed; Riigikogu Keskerakonna fraktsiooni liikmed, kes on Keskerakonna liikmed; Keskerakonna Euroopa Parlamendi saadikud, kes on Keskerakonna liikmed; erakonna kogu valitud üks volinik, kui erakonna kogusse kuulub vähemalt viiskümmend erakonna liiget.

Volikogu istungid toimuvad vähemalt kord kvartalis, neli korda aastas. Volikogu esindab ja tema tööd juhib esimees.

 

 

foto Erki SavisaarErki Savisaar / volikogu esimees

E-post: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

 

 

 

 

Annika Vaikla / volikogu aseesimees

E-post: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. 

  

 

Volikogu komisjonid

1. Haridus- ja kultuurikomisjon
Esimees: Ülle Juht, See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

2. Keskkonna ja kliimakomisjon
Esimees: Andres Kollist, See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

3. Maaelukomisjon
Esimees: Ester Tuiksoo, See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

4. Majanduskomisjon
Esimees: Mihhail Korb, See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. 

5. Omavalitsuspoliitika komisjon
Esimees: Anneli Ott, See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. 

6. Riigikaitsekomisjon
Esimees: Jaan Toots, See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

7. Rahanduskomisjon
 

8. Rahvastikupoliitika ja rahvussuhete komisjon
 

9. Väliskomisjon
Esimees: Andres Jaadla, See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

10. Tervishoiu- ja sotsiaalkomisjon
Esimees: Marika Tuus-Laul, See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

11. Õiguskomisjon

 

Salvesta
Küpsiste kasutamine lehel
See veebileht kasutab küpsiseid. Meie lehel kasutatakse vajalikke küpsiseid, mis on seotud lehe toimimise, sotsiaalse meedia funktsioonide pakkumise ning liikluse analüüsimiseks.
Luba kõik
Keela kõik
Privaatsuspoliitika
Marketing
Turundusega seotud küpsiseid kasutatakse külastajate jälgimiseks eri veebilehtedel. Selle eesmärk on näidata kliendile reklaame, mis on kasutajale asjakohased ja huvitavad ning seega avaldajatele ja kolmanda osapoole reklaamijatele väärtuslikumad.
Facebook
Luba
Keela
Google
Luba
Keela
Analytics
Statistikaga seotud küpsised aitavad veebilehtede omanikel mõista, kuidas külastajad saidiga suhtlevad, kogudes ja avaldades andmeid anonüümselt.
Google Analytics
Luba
Keela
Jetpack
Luba
Keela