Taavi Aas: venekeelse publikuga tuleb suhelda nendes kanalites, mida nad jälgivad

Aug 15

Reformierakonna esimees Hanno Pevkuri ettepanek mitte osta Tallinna uudiste tarbeks saateaega venekeelsest telekanalist PBK halvendaks tallinlaste informeeritust linnas toimuvast, ütles Taavi Aas. "Tallinna asjadest tuleb venelastele rääkida seal, kus nad kuulavad ja vaatavad," kommenteeris Aas.

 "Me soovime kahtlemata ETV+-le edu, kuid paraku on selle vaadatavus hetkel suhteliselt väike. Tallinnal on tarvis teavitada inimesi nii, et nad igapäevaeluks vajaliku teabe kätte saavad. Ja selleks tuleb kasutada neid kanaleid, mida venekeelne elanikkond jälgib." Aas osutas, et venekeelse meedia seisund Eestis pole kiita ja eelnevad vabariigi valitsused oleks võinud venekeelse auditooriumiga suhtlemise osas Tallinna linnalt õppust võtta. Linnaleht Stolitsa on jäänud üheks väheseks venekeelseks trükimeedia väljaandeks, mis on laialdaselt kättesaadav ja loetav. "Hanno Pevkuri mure ETV+ pärast on mõistetav, kuid see on siiski suuresti Reformierakonna valitsuste tegematajätmine, et kanal sündis nii suure hilinemisega ja nii väheste ressurssidega," lausus Taavi Aas.

Salvesta
Küpsiste kasutamine lehel
See veebileht kasutab küpsiseid. Meie lehel kasutatakse vajalikke küpsiseid, mis on seotud lehe toimimise, sotsiaalse meedia funktsioonide pakkumise ning liikluse analüüsimiseks.
Luba kõik
Keela kõik
Privaatsuspoliitika
Marketing
Turundusega seotud küpsiseid kasutatakse külastajate jälgimiseks eri veebilehtedel. Selle eesmärk on näidata kliendile reklaame, mis on kasutajale asjakohased ja huvitavad ning seega avaldajatele ja kolmanda osapoole reklaamijatele väärtuslikumad.
Facebook
Luba
Keela
Google
Luba
Keela
Analytics
Statistikaga seotud küpsised aitavad veebilehtede omanikel mõista, kuidas külastajad saidiga suhtlevad, kogudes ja avaldades andmeid anonüümselt.
Google Analytics
Luba
Keela
Jetpack
Luba
Keela