Keskerakonna peasekretäri Mihhail Korbi sõnul on tegemist tugeva nimekirjaga, kus on tublisid ettevõtjaid, tipp-poliitikuid, linnapeasid, volikogu esimehi, tippsportlasi, ajakirjanike, arste. „Keskerakonnas kandideerivad nii noored kui ka eakamad, kogenud poliitikud kui ka uued tulijad. Meie kõigi eesmärk on sama: ehitada õiglast riiki kõigile!“ rõhutas Korb. Riigikogu valimised toimuvad 3. märtsil 2019.
VAATA NIMEKIRJA SIIT
Valimisringkond nr 1 (Tallinna Haabersti, Põhja-Tallinn ja Kristiine)
- Raimond Kaljulaid
- Viktor Vassiljev
- Andrei Korobeinik
- Vadim Belobrovtsev
- Natalia Malleus
- Kalev Kallo
- Andrei Novikov
- Eha Võrk
- Jaanus Riibe
- Jüri Ennet
- Josef Kats
- Marek Jürgenson
Valimisringkond nr 2 (Tallinna Kesklinn, Lasnamäe ja Pirita)
- Mihhail Kõlvart
- Mailis Reps
- Mihhail Korb
- Imre Sooäär
- Erki Savisaar
- Kalle Klandorf
- Maria Jufereva-Skuratovski
- Tõnis Mölder
- Tanel Kiik
- Vladimir Svet
- Jüri Kuuskemaa
- Irina Embrich
- Peeter Mardna
- Sergei Ptšjolkin
- Märt Sults
Valimisringkond nr 3 (Tallinna Mustamäe ja Nõmme)
- Taavi Aas
- Andra Veidemann
- Igor Kravtšenko
- Tiit Terik
- Kerstin-Oudekki Loone
- Lauri Laats
- Helle Kalda
- Eduard Toman
- Grete Šillis
- Merike Martinson
Valimisringkond nr 4 (Harju- ja Raplamaa)
- Jüri Ratas
- Kaido Höövelson
- Toomas Vitsut
- Kristiina Heinmets-Aigro
- Aivar Riisalu
- Vladimir Velman
- Kersti Männik
- Vladimir Arhipov
- Jüri Võigemast
- Oleg Tšubarov
- Jaanus Kalev
- Hans Liibek
- Ilja Ban
- Aivar Roop
- Indrek Uuemaa
- Erki Tammleht
- Viive Rosenberg
Valimisringkond nr 5 ( Hiiu-, Lääne- ja Saaremaa)
- Enn Eesmaa
- Jaanus Karilaid
- Mihkel Undrest
- Antti Leigri
- Rea Raus
- Aivar Aru
- Maire Käärid
- Üllar Neemrand
Valimisringkond nr 6 (Lääne-Virumaa)
- Siret Kotka-Repinski
- Maksim Butšenkov
- Triin Varek
- Jaan Männik
- Jelena Fjodorova
- Hans Kruusamägi
- Toomas Väinaste
Valimisringkond nr 7 (Ida-Virumaa)
- Yana Toom
- Mihhail Stalnuhhin
- Valeri Korb
- Tarmo Tammiste
- Dmitri Dmitrijev
- Eevi Paasmäe
- Maksim Volkov
- Eve East
- Martin Repinski
Valimisringkond nr 8 (Järva- ja Viljandimaa)
- Jaak Aab
- Kersti Sarapuu
- Peeter Rahnel
- Getter Klaas
- Karl Õmblus
- Raivo Matsina
- Heidy Tamme
- Aado Oherd
- Helmut Hallemaa
Valimisringkond nr 9 (Jõgeva- ja Tartumaa)
- Janek Mäggi
- Marika Tuus-Laul
- Jaan Õunapuu
- Aare Olgo
- Peep Põdder
- Peeter Laasik
- Max Kaur
- Andres Vään
- Tarmo Tomson
Valimisringkond nr 10 (Tartu linn)
- Aadu Must
- Jaan Toots
- Monica Rand
- Vladimir Šokman
- Marina Riisalu
- Viktor Trasberg
- Jelena Frunze
- Nikolai Põdramägi
- Irina Panova
- Madis Lepajõe
Valimisringkond nr 11 (Võru-, Valga- ja Põlvamaa)
- Tarmo Tamm
- Anneli Ott
- Heimar Lenk
- Ester Karuse
- Andre Laine
- Janika Usin
- Jaanus Raidal
- Ülle Juht
- Jüri Saar
- Ülo Tulik
Valimisringkond nr 12 (Pärnumaa)
- Kadri Simson
- Mikk Pikkmets
- Marko Šorin
- Krista Nõmm
- Ardo Aasa
- Ants Lopsik
- Andres Annast
- Avo Keel
- Hillar Talvik
KESKERAKONNA KANDIDAATIDE ÜLERIIGILINE NIMEKIRI
NR KANDIDAADI NIMI
1 Jüri Ratas
2 Kadri Simson
3 Mihhail Kõlvart
4 Mailis Reps
5 Jaanus Karilaid
6 Yana Toom
7 Kersti Sarapuu
8 Enn Eesmaa
9 Mihhail Korb
10 Tanel Kiik
11 Toomas Vitsut
12 Jaan Männik
13 Kalev Kallo
14 Anneli Ott
15 Erki Savisaar
16 Aadu Must
17 Mihhail Stalnuhhin
18 Natalia Malleus
19 Marika Tuus-Laul
20 Andrei Korobeinik
21 Imre Sooäär
22 Tiit Terik
23 Jaan Toots
24 Valeri Korb
25 Kalle Klandorf
26 Marko Šorin
27 Ester Karuse
28 Viktor Trasberg
29 Tarmo Tamm
30 Siret Kotka-Repinski
31 Jaak Aab
32 Janek Mäggi
33 Raimond Kaljulaid
34 Kristiina Heinmets-Aigro
35 Kaido Höövelson
36 Aare Olgo
37 Eevi Paasmäe
38 Toomas Väinaste
39 Viktor Vassiljev
40 Dmitri Dmitrijev
41 Märt Sults
42 Kerstin-Oudekki Loone
43 Heimar Lenk
44 Helmut Hallemaa
45 Vladimir Velman
46 Igor Kravtšenko
47 Eha Võrk
48 Mihkel Undrest
49 Aivar Riisalu
50 Andra Veidemann
51 Hans Liibek
52 Hillar Talvik
53 Helle Kalda
54 Andrei Novikov
55 Maria Jufereva-Skuratovski
56 Marek Jürgenson
57 Vadim Belobrovtsev
58 Vladimir Šokman
59 Marina Riisalu
60 Peeter Rahnel
61 Antti Leiger
62 Tõnis Mölder
63 Tarmo Tammiste
64 Kersti Männik
65 Aivar Aru
66 Lauri Laats
67 Triin Varek
68 Ants Lopsik
69 Janika Usin
70 Merike Martinson
71 Vladimir Svet
72 Grete Šillis
73 Karl Õmblus
74 Jaanus Kalev
75 Üllar Neemrand
76 Maksim Butšenkov
77 Martin Repinski
78 Ardo Aasa
79 Andres Vään
80 Jüri Võigemast
81 Andre Laine
82 Monica Rand
83 Krista Nõmm
84 Eduard Toman
85 Oleg Tšubarov
86 Maire Käärid
87 Jelena Fjodorova
88 Raivo Matsina
89 Peeter Laasik
90 Irina Embrich
91 Jelena Frunze
92 Jaanus Raidal
93 Ülle Juht
94 Ülo Tulik
95 Maksim Volkov
96 Aivar Roop
97 Rea Raus
98 Aado Oherd
99 Andres Annast
100 Jaan Õunapuu
101 Irina Panova
102 Jüri Saar
103 Tarmo Tomson
104 Ilja Ban
105 Nikolai Põdramägi
106 Max Kaur
107 Jaanus Riibe
108 Vladimir Arhipov
109 Getter Klaas
110 Mikk Pikkmets
111 Indrek Uuemaa
112 Madis Lepajõe
113 Erki Tammleht
114 Peep Põdder
115 Viive Rosenberg
116 Sergei Ptšjolkin
117 Jüri Ennet
118 Heidy Tamme
119 Eve East
120 Peeter Mardna
121 Hans Kruusamägi
122 Josef Kats
123 Jüri Kuuskemaa
124 Avo Keel
125 Taavi Aas