Keskerakonnaga liitus Tartu Hoiu-laenuühistu juhatuse esimees Andro Roos

Veebr 08

Keskerakonna juhatus võttis täna peetud koosolekul vastu 45 uut liiget, kelle seas on ka Tartu Hoiu-laenuühistu juhatuse esimees Andro Roos. Keskerakonna Tartu piirkonna juht Jaan Toots ütles, et ootab majandusteaduses doktorikraadi omavalt Andro Roosilt suurt panust eelkõige rahandusvaldkonnas.


"Tartu on heade mõtete linn ja häid mõtteid on tarvis ka linna rahandusvaldkonnas," lausus Jaan Toots. "Tartu linn vajab ambitsioonikaid juhte, praegune linnavalitsus on mugavustsoonis ega julge suuri otsuseid vastu võtta. Olgu selleks siis tasuta ühistranspordi kehtestamine või Arena Tartu ehitamine. Nutikad investeeringud tõstavad linlaste heaolu ja viivad Tartu maailmakaardile."


Andro Roosi sõnul on tema eesmärk kaasata Tartu elanikke senisest rohkem linnaelu arengus kaasa rääkima. "Soovin läbi erinevate projektide hakata Tartu linnale ja linnarahvale omanikutulu teenima. Tartu linna edust peab olema võimalus otsest kasu saada ka linnaelanikel," märkis Andro Roos.


Andro Roos on Vanemuise Seltsi ja Akadeemilise Ühistegevuse Seltsi esimees ning Eesti Majandusteaduse Seltsi, Eesti Klubi ja korporatsiooni Fraternitas Tartuensis liige.