Keskerakond peab täna Paides kongressi

Nov 05

Täna kell 11.00 algab Paides E-Piim Spordihallis Keskerakonna XVI, erakorraline kongress. 

Kongressil toimub erakonna esimehe, juhatuse liikmete, aukohtu esimehe ning revisjonikomisjoni liikmete valimine. Lisaks on päevakorras põhikirja muudatuste vastu võtmine, ülevaated erakonna volikogu ja aukohtu tegevusest, poliitilise avalduse vastu võtmine ning ülevaate saamine Riigikogu Keskerakonna fraktsiooni ja Euroopa Parlamendi tegevusest. 

Esimehe kohale registreeriti kuus kandidaati: Peeter Ernits, Heimar Lenk, Jüri Ratas, Edgar Savisaar, Yana Toom ja Marika Tuus-Laul. Erakonna kauaaegne juht Edgar Savisaar teatas eile oma kandidatuurist loobumisest. 14-le juhatuse liikme kohale kandideerib 32 kandidaati. 

Kongressile oodatakse osalema 1085 delegaati üle Eesti. 

p.p1 {margin: 0.0px 0.0px 0.0px 0.0px; font: 12.0px 'Times New Roman'; -webkit-text-stroke: #000000} p.p2 {margin: 0.0px 0.0px 0.0px 0.0px; font: 12.0px 'Times New Roman'; -webkit-text-stroke: #000000; min-height: 15.0px} span.s1 {font-kerning: none}
Salvesta
Küpsiste kasutamine lehel
See veebileht kasutab küpsiseid. Meie lehel kasutatakse vajalikke küpsiseid, mis on seotud lehe toimimise, sotsiaalse meedia funktsioonide pakkumise ning liikluse analüüsimiseks.
Luba kõik
Keela kõik
Privaatsuspoliitika
Marketing
Turundusega seotud küpsiseid kasutatakse külastajate jälgimiseks eri veebilehtedel. Selle eesmärk on näidata kliendile reklaame, mis on kasutajale asjakohased ja huvitavad ning seega avaldajatele ja kolmanda osapoole reklaamijatele väärtuslikumad.
Facebook
Luba
Keela
Google
Luba
Keela
Analytics
Statistikaga seotud küpsised aitavad veebilehtede omanikel mõista, kuidas külastajad saidiga suhtlevad, kogudes ja avaldades andmeid anonüümselt.
Google Analytics
Luba
Keela
Jetpack
Luba
Keela