Algavad konsultatsioonid valitsuse moodustamiseks

Nov 09

Keskerakond, Isamaa ja Res Publica Liit ning Sotsiaaldemokraatlik erakond alustavad koalitsiooni moodustamiseks konsultatsioone.

Keskerakonna, IRLi ja SDE esimehed Jüri Ratas, Margus Tsahkna ja Jevgeni Ossinovski alustavad täna konsultatsioone, et moodustada Eestile tugev ja teovõimeline valitsus.

Koalitsioonikõnelused algavad täna Eesti Teaduste Akadeemias aadressil Kohtu 6. Esimene pressikonverents kohtumiste üldraamistiku ning eesmärkide kohta antakse samas kohas algusega kell 19.30.

Salvesta
Küpsiste kasutamine lehel
See veebileht kasutab küpsiseid. Meie lehel kasutatakse vajalikke küpsiseid, mis on seotud lehe toimimise, sotsiaalse meedia funktsioonide pakkumise ning liikluse analüüsimiseks.
Luba kõik
Keela kõik
Privaatsuspoliitika
Marketing
Turundusega seotud küpsiseid kasutatakse külastajate jälgimiseks eri veebilehtedel. Selle eesmärk on näidata kliendile reklaame, mis on kasutajale asjakohased ja huvitavad ning seega avaldajatele ja kolmanda osapoole reklaamijatele väärtuslikumad.
Facebook
Luba
Keela
Google
Luba
Keela
Analytics
Statistikaga seotud küpsised aitavad veebilehtede omanikel mõista, kuidas külastajad saidiga suhtlevad, kogudes ja avaldades andmeid anonüümselt.
Google Analytics
Luba
Keela
Jetpack
Luba
Keela