Dets 12

Majandus- ja taristuminister, Keskerakonna aseesimees Kadri Simson sõnas, et Reformierakonna esimehe Hanno Pevkuri idee tõsta käibemaksu selleks, et kaotada tulumaksuvaba miinimumi astmed, tähendab enam teenivate toetamist madala ja keskmist palka teenivate inimeste arvelt. Vikerraadio saates Uudis+ sõnas Reformierakonna juht Hanno Pevkur, et tulumaksuvaba miinimum 500 eurot peaks kehtima kõigile.

Loe edasi
Dets 12

„Järgmise aasta suvest kehtib Eesti apteekides Soome digiretsept ning 2019. aasta suvest saab ka Soome apteekidest ravimeid Eesti digiretseptiga. Eesti ja Soome selline andmevahetus võiks Põhjamaid ja Balti riike innustada veelgi enam koos piiriüleseid e-teenuseid arendama. Meid seovad niigi tihedad majandus- ja inimsuhted ning seepärast on ainuõige astuda siit veelgi samm edasi, millest võidaks meie elanikud,“ ütles peaminister Jüri Ratas.

Loe edasi
Dets 09

Peaminister Jüri Ratas tunnustas täna reservväelasi, kes osalevad kaitseväe õppusel "Okas 2017". Ratas tänas kõiki õppusel osalejaid, aga ka nende tööandjaid, pereliikmeid ja lähedasi, kelle mõistev suhtumine võimaldab reservväelastel õppusel osaleda. "Kõige tähtsam on reservväelaste endi valmisolek kohale tulla ja Eesti riigikaitsesse panustada. See on näide patriotismist," ütles ta. 

Loe edasi

Keskerakond on Eesti suurim erakond!

Meie peamised eesmärgid

Iseseisvus ja sõltumatus

Tagame riigi iseseisvuse ja sõltumatuse, seisame põhiseadusliku korra ja rahva elujärje parandamise eest.

ÜHISKONNAKORRALDUS

Euroopaliku ühiskonnakorralduse aluseks on jõukas ja arvukas keskklass. Selle tekkimine on Keskerakonna keskne poliitiline eesmärk.

heaoluriik

Meie sihiks on turvaline euroopalik heaoluriik. Inimene töötab innuga ja armastab oma riiki siis, kui riik teda kaitseb.