Mai 22

Riigikogu Keskerakonna fraktsiooni esimees ja rahanduskomisjoni liige Kersti Sarapuu ütles vastuseks Aivar Sõerdile, et opositsiooni valulik käitumine on mõistetav, kuid süüdistus valetamises on kaugelt üle piiri. 

Loe edasi
Mai 22

Keskerakonna linnapeakandidaat Taavi Aas tutvustas täna Lindakivi kultuurikeskuses erakonna valimisprogrammi lubadust suurendada vene lasteaedades eesti keele õpetamise mahtu. Keskerakonna programm näeb ühtlasi ette tagada linnaasutustes linnakodanike ja külaliste teenindamine lisaks eesti keelele ka inglise ning vene keeles.

Loe edasi
Mai 22

Peaminister Jüri Ratas kohtus täna Bratislavas oma Slovakkia kolleegi Robert Ficoga, et tutvustada Eesti Euroopa Liidu Nõukogu eesistumise prioriteete ning kuulata vahetult kolleegilt Slovakkia seisukohti Euroopa Liidu jaoks olulisemates küsimustes. Kohtumisel arutati ka Eesti ja Slovakkia kahepoolseid suhteid ning EL-i tulevikku. 

Loe edasi

Keskerakond on Eesti suurim erakond!

Meie peamised eesmärgid

Iseseisvus ja sõltumatus

Tagame riigi iseseisvuse ja sõltumatuse, seisame põhiseadusliku korra ja rahva elujärje parandamise eest.

ÜHISKONNAKORRALDUS

Euroopaliku ühiskonnakorralduse aluseks on jõukas ja arvukas keskklass. Selle tekkimine on Keskerakonna keskne poliitiline eesmärk.

heaoluriik

Meie sihiks on turvaline euroopalik heaoluriik. Inimene töötab innuga ja armastab oma riiki siis, kui riik teda kaitseb.