Aug 20

Peaminister Jüri Ratas sõnas iseseisvuse taastamise 26. aastapäeval peetud kõnes, et meie riigi lugu ei ole kaugeltki valmis. Ratas rõhutas, et kuni peame Eesti vabadust kõige kallimaks, loome iga hoolest kantud otsusega endale parema tuleviku. 

Loe edasi
Aug 18

Keskerakonna peasekretär Mihhail Korb sõnas, et Vaba Tallinna Kodaniku ja Tegusa Tallinna läbirääkimised, kus räägiti 40000 rumalast Lasnamäe valijast, tõstatab küsimusi valimisliitude eesmärkidest valimistel. 

Loe edasi
Aug 18

Peaminister Jüri Ratas avaldas kaastunnet Hispaania rahvale Barcelonas toimunud terrorirünnaku järel. “Mõistan selle brutaalse rünnaku karmilt hukka, see on rünnak meie kõigi ühiste väärtuste vastu,“ ütles peaminister Ratas. „Avaldan siirast kaastunne kõigile kannatanutele ja hukkunute lähedastele ning kogu Hispaania rahvale.“

Keskerakond on Eesti suurim erakond!

Meie peamised eesmärgid

Iseseisvus ja sõltumatus

Tagame riigi iseseisvuse ja sõltumatuse, seisame põhiseadusliku korra ja rahva elujärje parandamise eest.

ÜHISKONNAKORRALDUS

Euroopaliku ühiskonnakorralduse aluseks on jõukas ja arvukas keskklass. Selle tekkimine on Keskerakonna keskne poliitiline eesmärk.

heaoluriik

Meie sihiks on turvaline euroopalik heaoluriik. Inimene töötab innuga ja armastab oma riiki siis, kui riik teda kaitseb.