Sept 26
Keskerakonna Noortekogu juhatus otsustas täna ühehäälselt, et jääb erakonna erakorralise kongressi eel neutraalseks ja pooli ei vali.

„Kesknoored rõhutavad, et nad ei sekku erakonna sisetülidesse ning enne kandidaatide selgumist pooli ei vali. Kandidaatide ülesseadmise järgselt koguneb noortekogu juhatus asja arutamiseks,“ ütles Keskerakonna Noortekogu esimees Urmo Saareoja.
Sept 25

Presidendivalimistel teise vooru mitte pääsenud Mailis Reps ütles Õhtulehele, et on võimalik, et ta jätkab ka Riigikogus kandideerimist.

Loe edasi
Sept 25

Riigikogu maaelukomisjoni aseesimees Siret Kotka andis majandus- ja taristuminister Kristen Michalile üle arupärimise, milles nendib, et  põllumajandusmasinate liiklusnõudeid tuleks lihtsustada ja vältida liiklusohtlike olukordade teket.

Loe edasi

Keskerakond on Eesti suurim erakond!

Meie peamised eesmärgid

Iseseisvus ja sõltumatus

Tagame riigi iseseisvuse ja sõltumatuse, seisame põhiseadusliku korra ja rahva elujärje parandamise eest.

Ühiskonnakorraldus

Euroopaliku ühiskonnakorralduse aluseks on jõukas ja arvukas keskklass. Selle tekkimine on Keskerakonna keskne poliitiline eesmärk.

heaoluriik

Meie sihiks on turvaline euroopalik heaoluriik. Inimene töötab innuga ja armastab oma riiki siis, kui riik teda kaitseb.

Galerii