Mär 16

Riigikogu täiskogu istungil oli täna olulise tähtsusega riikliku küsimuse „Eesti keel kui riiklik taristu“ arutelu, kus käsitleti eesti keele elujõulisuse ning jätkusuutlikkuse teemat. Keskerakondlasest Riigikogu liikme Märt Sultsi sõnul on teema kindlasti oluline, kuid tema sõnul alustatakse valest otsast. 

Loe edasi
Mär 15

Tänasel vabariigi valitsuse istungil kinnitati riikliku pensioni indeksi väärtuseks 1,076, mille tulemusel kasvavad pensionid keskmiselt 7,6 protsenti. Pensionitõus puudutab enam kui 375 000 pensionisaajat. Endise sotsiaalministri Jaak Aabi hinnangul on tegemist positiivse saavutusega. 

Loe edasi
Mär 14

Peaminister Jüri Ratase sõnul on Eesti teinud tasuta kõrghariduse süsteemi kasuks otsustades õige valiku, sest riik vajab haritud noori ja kellelgi ei tohi jääda kõrgharidus majanduslike takistuste tõttu omandamata. Ratas ütles täna Euroopa üliõpilaste konvendi avamisel, et Eesti kõrgharidussüsteemi eesmärk on tagada igale motiveeritud ja võimekale noorele ligipääs kvaliteetsele, paindlikule ning tööturu vajadusi arvestavale kõrgharidusele. 

Loe edasi

Keskerakond on Eesti suurim erakond!

Meie peamised eesmärgid

Iseseisvus ja sõltumatus

Tagame riigi iseseisvuse ja sõltumatuse, seisame põhiseadusliku korra ja rahva elujärje parandamise eest.

ÜHISKONNAKORRALDUS

Euroopaliku ühiskonnakorralduse aluseks on jõukas ja arvukas keskklass. Selle tekkimine on Keskerakonna keskne poliitiline eesmärk.

heaoluriik

Meie sihiks on turvaline euroopalik heaoluriik. Inimene töötab innuga ja armastab oma riiki siis, kui riik teda kaitseb.