Apr 27

Paljude poliitikavaatlejate meeli erutanud kohtuvaidlus Keskerakonna uue põhikirja kinnitamise üle on jõudnud lõpule: Riigikohus ei võtnud asja menetlusse, mis tähendab, et kehtima jääb Keskerakonna vana põhikiri.

Sellega seoses annab Keskerakonna peasekretär Priit Toobal järgnevad selgitused: 

 

Loe edasi
Apr 27

Teisipäeval, 26. aprillil toimus Maardu linnavolikogu järjekordne istung, kus volikogu liikmed valisid uue linnapea. Linnapea kohale esitas Maardu linnavolikogu Keskfraktsioon praeguse abilinnapea Vladimir Arhipovi, kes oli ainuke kandidaat. Arhipovi kandidatuuri poolt hääletas 19 volikogu liiget, 1 hääletussedel oli kehtetu.

Loe edasi
Apr 27

Riigikogu Keskerakonna fraktsiooni esimees Kadri Simson saatis rahandusminister Sven Sesterile kirja, milles on esitatud fraktsiooni peamised ettepanekud tuleva aasta riigieelarvesse. Kuna valitsus paneb sel nädalal paika riigieelarve koostamise strateegia, mille põhjal tuleva aasta eelarve hiljem ka koostatakse, otsustas Keskerakond omapoolsed ettepanekud Rahandusministeeriumile võimalikult varakult saata, et valitsus nendega kohe ka jooksvalt arvestada saaks.

Loe edasi

Keskerakond on Eesti suurim erakond!

Meie peamised eesmärgid

Iseseisvus ja sõltumatus

Tagame riigi iseseisvuse ja sõltumatuse, seisame põhiseadusliku korra ja rahva elujärje parandamise eest.

Ühiskonnakorraldus

Euroopaliku ühiskonnakorralduse aluseks on jõukas ja arvukas keskklass. Selle tekkimine on Keskerakonna keskne poliitiline eesmärk.

heaoluriik

Meie sihiks on turvaline euroopalik heaoluriik. Inimene töötab innuga ja armastab oma riiki siis, kui riik teda kaitseb.

Galerii