Aug 25

Riigikogu Keskerakonna fraktsiooni esimees Kadri Simson esitas täna hommikul Vabariigi Valimiskomisjonile 27 Keskerakonna fraktsiooni liikme allkirjaga esildise, millega seati presidendivalimistel esimeses Riigikogu voorus esimese ametliku kandidaadina üles Mailis Reps.

Loe edasi
Aug 25

Riigikogu maaelukomisjoni aseesimees Siret Kotka edastas eile peaminister Taavi Rõivasele kirjaliku küsimuse, millega saadik soovib juhtida tähelepanu põllumeeste raskele olukorrale. Lisaks nõuab Kotka valitsusjuhilt selgitusi, et miks on maaeluministeeriumis lastud tekkida olukorral, kus põllumeeste toetamiseks vahendeid leida ei suuda, kuid samal ajal leitakse raha maaeluministrile uue kalli ametiauto liisimiseks ning uues kabinetis remondi teostamiseks.

Loe edasi
Aug 25

Riigikogu liikmed Jaanus Karilaid (Keskerakond) ja Henn Põlluaas (EKRE) vaidlustavad riigiprokuratuuri määruse, kus prokuratuur keeldus riigikogu liikmete avalduse menetlusse võtmist põhjendusega, et õigus esitada kaebus on vaid kannatanul. Avaldus parvlaevahankega seotud korruptsiooni uurimiseks esitatakse Advokaadibüroo Simson Variku Straus vahendusel. 

Loe edasi

Keskerakond on Eesti suurim erakond!

Meie peamised eesmärgid

Iseseisvus ja sõltumatus

Tagame riigi iseseisvuse ja sõltumatuse, seisame põhiseadusliku korra ja rahva elujärje parandamise eest.

Ühiskonnakorraldus

Euroopaliku ühiskonnakorralduse aluseks on jõukas ja arvukas keskklass. Selle tekkimine on Keskerakonna keskne poliitiline eesmärk.

heaoluriik

Meie sihiks on turvaline euroopalik heaoluriik. Inimene töötab innuga ja armastab oma riiki siis, kui riik teda kaitseb.

Galerii