Veebr 08

Pühapäeval, 7. veebruaril toimunud Keskerakonna Pärnu linna piirkonna aastakonverentsil valiti piirkonna esimehena jätkama Riigikogu Keskerakonna fraktsiooni esimees Kadri Simson. Piirkonna aseesimeesteks nimetati Hillar Talvik ja Küll Pärtelson. 

Loe edasi
Veebr 08

Riigikogu Keskerakonna fraktsioon edastas täna majandus- ja taristuminister Kristen Michalile arupärimise, millega soovitakse juhtida tähelepanu Eesti transiidisektori kehvale seisukorrale. Riigikogu majanduskomisjoni liikme Mihhail Korbi sõnul toodavad riigi raudtee-ettevõtted pidevat miinust ning tänase poliitikaga jätkates puudub sektoril tulevik.

Loe edasi
Veebr 08

Keskerakonna esimees Edgar Savisaar leiab värskeid erakondade populaarsusuuringuid kommenteerides, et rahvas on valitsusega selgelt rahulolematu ning tugevaimat alternatiivi nähakse just Keskerakonnas.  

Loe edasi

Keskerakond on Eesti suurim erakond!

Meie peamised eesmärgid

Iseseisvus ja sõltumatus

Tagame riigi iseseisvuse ja sõltumatuse, seisame põhiseadusliku korra ja rahva elujärje parandamise eest.

Ühiskonnakorraldus

Euroopaliku ühiskonnakorralduse aluseks on jõukas ja arvukas keskklass. Selle tekkimine on Keskerakonna keskne poliitiline eesmärk.

heaoluriik

Meie sihiks on turvaline euroopalik heaoluriik. Inimene töötab innuga ja armastab oma riiki siis, kui riik teda kaitseb.

Galerii