Okt 18

Esmaspäeval, 17. oktoobril toimus Keskerakonna Nõmme piirkonna juhatuse koosolek, kus muuhulgas arutati kandidaatide esitamist Keskerakonna erakorralisele kongressile. Konsensuslikult otsustati toetada esimehe kohale Jüri Ratase kandidatuuri.   

Loe edasi
Okt 18

Riigikogulase ja pikaaegse koolijuhi Märt Sultsi hinnangul on lõpueksamite alusel koolide edetabelite loomine sisutühi tegevus, mis kokkuvõttes kahjustab Eesti haridusmaastikku ja demotiveerib koole lapsi tegelikult arendama. Sultsi hinnangul on oma osa siinkohal Eesti meedial, kes on agar eksamitulemuste põhjal koolide kohta järeldusi tegema.

Loe edasi
Okt 18

Riigikogu Euroopa Liidu asjade komisjoni liige Andrei Novikov sõnas täna toimunud Euroopa Liidu poliitika teostamise arutelul, et Euroopa Liit on juba pikemat aega visklemas eksistentsiaalses kriisi, mille lõppu pole aga kahjuks lähiajal näha.

Loe edasi

Keskerakond on Eesti suurim erakond!

Meie peamised eesmärgid

Iseseisvus ja sõltumatus

Tagame riigi iseseisvuse ja sõltumatuse, seisame põhiseadusliku korra ja rahva elujärje parandamise eest.

Ühiskonnakorraldus

Euroopaliku ühiskonnakorralduse aluseks on jõukas ja arvukas keskklass. Selle tekkimine on Keskerakonna keskne poliitiline eesmärk.

heaoluriik

Meie sihiks on turvaline euroopalik heaoluriik. Inimene töötab innuga ja armastab oma riiki siis, kui riik teda kaitseb.

Galerii