Okt 05
Keskerakonna Noortekogu soovib kõigile õpetajatele head õpetajate päeva. Õpetaja amet on üks tänuväärsemaid ameteid. Just õpetajad on need, kes valmistavad meid ette ellu astumiseks ja  hoolitsevad meie käekäigu eest rohkem kui 12 aastat meie elust. Selle puhul soovib Noortekogu meenutada kõigil hea sõnadega neid õpetajaid, kes on meie eluteele oma panuse andnud.
 
Loe edasi
Sept 30
Keskerakonna Noortekogu juhatus on seisukohal, et Edgar Savisaar peab Tallinna linnapea ametikohal jätkama ning avaldab lootust, et kohus ei rahulda täna prokuratuuri otsust linnapea ametist kõrvaldamiseks.
 
Loe edasi
Sept 29

Riigikogu Keskerakonna fraktsioon andis parlamendis menetlusse eelnõu, millega keelustataks energiajookide müümine alla 16-aastastele noortele. Eelnõu algataja Andrei Novikovi hinnangul aitaks taoline muudatus kaitsta meie noorte tervist.

Loe edasi

Keskerakond on Eesti suurim erakond!

Meie peamised eesmärgid

Iseseisvus ja sõltumatus

Tagame riigi iseseisvuse ja sõltumatuse, seisame põhiseadusliku korra ja rahva elujärje parandamise eest.

Ühiskonnakorraldus

Euroopaliku ühiskonnakorralduse aluseks on jõukas ja arvukas keskklass. Selle tekkimine on Keskerakonna keskne poliitiline eesmärk.

heaoluriik

Meie sihiks on turvaline euroopalik heaoluriik. Inimene töötab innuga ja armastab oma riiki siis, kui riik teda kaitseb.

Galerii