Mai 24

Täna toimunud Eesti Keskerakonna juhatuse koosolekul kinnitati uueks peasekretäriks Riigikogu liige Oudekki Loone. 

“Olen väga tänulik mulle osutatud toetuse eest ning kavatsen seda kohustust täita täie tõsidusega,” ütles Loone, “Keskerakond on Eesti suurim ja tugevaim erakond ning loomulikult seame oma sihi kohalike valimiste võitmisele.” 

 

Mai 24

Eelmisel nädalal toimunud Keskerakonna Läänemaa piirkonna laiendatud juhatuses arutati muude küsimuste hulgas ka erakonna presidendikandidaadi küsimust - 19 keskerakondlast toetas Peeter Ernitsa kandidatuuri, kaks inimest Mailis Repsi kandidatuuri.

Loe edasi
Mai 24

Riigikogu Tallinna Sadama uurimiskomisjoni liikme Jaanus Karilaidi sõnul ei tule talle üllatusena informatsioon, et riigi tellitud parvlaevad ei pruugi õigeks ajaks valmis saada. Saadiku sõnul oli taoline võimalus õhus juba pikemat aega ning nüüd on ennekõike tähtis see, kuidas antud uudise valguses reageeritakse ja mida sellest tulevikuks õpitakse.

Loe edasi

Keskerakond on Eesti suurim erakond!

Meie peamised eesmärgid

Iseseisvus ja sõltumatus

Tagame riigi iseseisvuse ja sõltumatuse, seisame põhiseadusliku korra ja rahva elujärje parandamise eest.

Ühiskonnakorraldus

Euroopaliku ühiskonnakorralduse aluseks on jõukas ja arvukas keskklass. Selle tekkimine on Keskerakonna keskne poliitiline eesmärk.

heaoluriik

Meie sihiks on turvaline euroopalik heaoluriik. Inimene töötab innuga ja armastab oma riiki siis, kui riik teda kaitseb.

Galerii