Jan 15

Keskerakonna liikmed on oodatud liituma Roheliste kogu Facebooki grupiga. Tegemist on Keskerakonna Roheliste kogu Facebooki grupiga, kus on võimalus arutleda kogule olulistel teemadel.

Keskerakonna Roheliste kogu ühendab keskkonnateemade vastu huvi tundvaid keskerakondlaseid. Grupis toimunud arutelud ei väljenda Keskerakonna ametlikke seisukohti. Grupi administraatoritel on õigus kustutada viha õhutavad, laimavad ja muud pahatahtlikud kommentaarid. Rikkumise kordumisel on õigus liige grupist eemaldada.
 

Jan 15

Pensionireformist tuleb rääkida. Ja seda tuleb teha ausalt, ilma krokodillipisarateta, kirjutab Riigikogu Keskerakonna fraktsiooni ja Mulgi vallavolikogu liige Peeter Rahnel ajalehes Sakala ilmunud arvamusloos. Peeter Rahnel toob välja, et kui hooldekodu koht maksab kahe või enamagi pensioni jagu, on midagi väga viltu.

"Asi ei ole selles, et hooldeteenuse hind on liiga kõrge, vaid ikka selleks, et pensionid on häbiväärselt väikesed," lisab Rahnel. "Nüüd, kui valitsuskoalitsioon soovib pensionisüsteemi muuta ja alustada pensioni teise samba vabatahtlikuks muutmist, on nende hulgas, kes paarkümmend aastat on lasknud pensionifonde ja fondide haldureid hallata inimeste ja tööandjate fondidesse pandud raha, meeletu nutt ja hala."

Loe edasi
Jan 14

Riigikogus läbis teise lugemise kodakondsuse seadust muutev eelnõu, mille eesmärk on muuta Eesti kodakondsuse saamise tingimused senisest paindlikumaks.

Kehtiv seadus lubab sarnasel põhimõttel Eesti kodakondsust lastele vaid juhul, kui mõlemad tema vanemad on halli passi omanikud. Seadusmuudatuste jõustumise järel on võimalus saada kodakondsus ka lastel, kelle üks vanematest või esivanematest omab halli passi ja elas Eestis alates 1991. aasta 20. augustist, mil Eesti riik kuulutati taas iseseisvaks.

Loe edasi

Keskerakond on Eesti suurim erakond!

Meie peamised eesmärgid

Iseseisvus ja sõltumatus

Tagame riigi iseseisvuse ja sõltumatuse, seisame põhiseadusliku korra ja rahva elujärje parandamise eest.

ÜHISKONNAKORRALDUS

Euroopaliku ühiskonnakorralduse aluseks on jõukas ja arvukas keskklass. Selle tekkimine on Keskerakonna keskne poliitiline eesmärk.

heaoluriik

Meie sihiks on turvaline euroopalik heaoluriik. Inimene töötab innuga ja armastab oma riiki siis, kui riik teda kaitseb.