Mai 11

Keskerakond käivitas auhinnamängu, mille raames on neljal järjestikusel nädalal võimalus võita 200€ kinkekaart Eestimaa spaadesse. Peaauhinnaks on aga L'Embitu Hoteli 500€ kinkekaart.

Kampaanias osalemiseks tuleb esmalt hankida voldik "Keskerakond seisab iga Eesti inimese eest", mida Eestimaa erinevates piirkondades jaotatakse. Seejärel on vaja täita veebilehel keskerakond.ee/kampaania vajalikud väljad ning registreerida enda e-posti aadress, märkides ära osaleja ees- ja perekonnanime, telefoni, osaleja asukoha ning voldiku numbri.

Loe edasi
Mai 09

On kõigi Euroopa Liidu kodanike huvides, et EL-i väärtusruum ulatuks kaugemale praegustest piiridest, nii on tulevikus paremini tagatud ka meie enda julgeolek, kirjutab välisminister Eva-Maria Liimets Euroopa päeva puhul.

9. mail tähistame Euroopas rahu ja ühtsuse päeva, Euroopa päeva. Sel päeval 1950. aastal pidas Prantsusmaa välisminister Robert Schuman oma ajaloolise kõne, milles tegi ettepaneku uut liiki poliitiliseks ja majanduslikuks koostööks, mis muudaks sõja Euroopa rahvaste vahel mõeldamatuks.

Loe edasi
Mai 06

Kaugtöö ja videosuhtlus on paljudele meist uus normaalsus ja seda juba üle aasta. Pole kahtlustki, et seda võimaldavad platvormid on tulnud, et jääda. Sellised suurtegijad nagu Microsoft Teams või Zoom Meetings said mullu miljoneid uusi kasutajaid ning kuigi virtuaalne ei asenda kunagi täielikult inimkontakti, kasvab nende arv veelgi.

Tõsi, Eestist tuule tiibadesse saanud ükssarvik ja sama valdkonna pioneer Skype hakkab Microsofti valduses oma sära kaotama, ent samal ajal on Eestil ka uues võidujooksus oma edulugusid. Näiteks võitis Eesti firma Global Virtual Solutions mõni kuu tagasi ÜRO rahvusvahelise virtuaalkonverentside hanke.

Loe edasi

Keskerakond on Eesti suurim erakond!

Meie peamised eesmärgid

Iseseisvus ja sõltumatus

Tagame riigi iseseisvuse ja sõltumatuse, seisame põhiseadusliku korra ja rahva elujärje parandamise eest.

ÜHISKONNAKORRALDUS

Euroopaliku ühiskonnakorralduse aluseks on jõukas ja arvukas keskklass. Selle tekkimine on Keskerakonna keskne poliitiline eesmärk.

heaoluriik

Meie sihiks on turvaline euroopalik heaoluriik. Inimene töötab innuga ja armastab oma riiki siis, kui riik teda kaitseb.