Mai 22


Jõhvis toimunud Keskerakonna Ida-Virumaa piirkonna aastakoosolekul valiti esimeheks tagasi Marek Kullamägi. Aseesimeesteks nimetati Eevi Paasmäe ja Alevtina Jermakova. Juhatusse kuuluvad veel Kätlin Pääro, Johannes Neiland, Vitali Sevtšenko, Aleksei Naumkin, Dmitri Lett, Vladimir Võssotski, Vladislav Lazarevitš ja Valeri Abramovitš.

Loe edasi
Mai 14

Keskerakonna Võrumaa piirkonna aastakoosolekul valiti piirkonna esimeheks Võru linnavolikogu liige Andres Visnapuu, aseesimeesteks nimetati Võru valla osakonna esimees Arno Kirsimägi ja Setomaa osakonna esimees Jüri Saar. Juhatuse liikmeteks valiti Alla Traagel, Viljar Kavant, Randu Raudvassar, Külli Land ja Vampula Oper.

Loe edasi
Mai 13


Täna toimus Eesti Keskerakonna Pärnumaa piirkonna esimehe ja juhatuse valimine, kus osalesid ning tervitasid piirkonna liikmeid erakonna esimees Jüri Ratas, riigihalduse minister Jaak Aab ja Riigikogu Keskerakonna fraktsiooni esimees Jaanus Karilaid. Keskerakonna Pärnumaa piirkonna esimeheks valiti Andrei Korobeinik, aseesimeesteks nimetati Varje Tipp ja Hillar Talvik. 

Loe edasi

Keskerakond on Eesti suurim erakond!

Meie peamised eesmärgid

Iseseisvus ja sõltumatus

Tagame riigi iseseisvuse ja sõltumatuse, seisame põhiseadusliku korra ja rahva elujärje parandamise eest.

ÜHISKONNAKORRALDUS

Euroopaliku ühiskonnakorralduse aluseks on jõukas ja arvukas keskklass. Selle tekkimine on Keskerakonna keskne poliitiline eesmärk.

heaoluriik

Meie sihiks on turvaline euroopalik heaoluriik. Inimene töötab innuga ja armastab oma riiki siis, kui riik teda kaitseb.

Salvesta
Küpsiste kasutamine lehel
See veebileht kasutab küpsiseid. Meie lehel kasutatakse vajalikke küpsiseid, mis on seotud lehe toimimise, sotsiaalse meedia funktsioonide pakkumise ning liikluse analüüsimiseks.
Luba kõik
Keela kõik
Privaatsuspoliitika
Marketing
Turundusega seotud küpsiseid kasutatakse külastajate jälgimiseks eri veebilehtedel. Selle eesmärk on näidata kliendile reklaame, mis on kasutajale asjakohased ja huvitavad ning seega avaldajatele ja kolmanda osapoole reklaamijatele väärtuslikumad.
Facebook
Luba
Keela
Google
Luba
Keela
Analytics
Statistikaga seotud küpsised aitavad veebilehtede omanikel mõista, kuidas külastajad saidiga suhtlevad, kogudes ja avaldades andmeid anonüümselt.
Google Analytics
Luba
Keela
Jetpack
Luba
Keela