Okt 23

Laupäeva õhtul lõppesid edukalt Valimisliidu Ühine Tee, EKRE, Keskerakonna, Isamaa ja Eesti 200 vahel peetud läbirääkimised. Neli delegatsiooni, kuhu kuulusid volikokku valitud, alustasid koalitsiooniläbirääkimisi käesoleva nädala esmaspäeval. Teisipäeval liitusid Isamaa saadikud. Koalitsioonile kuulub 21 liikmelises volikogus 13 kohta. Nädala jooksul räägiti läbi sotsiaal-, haridus-, kultuuri-, majandus-, kogukonna-, keskkonna- ja teiste valdkondade tegevused.

Loe edasi
Okt 22

Täna sõlmisid koostöökokkuleppe Rõuge valla juhtimiseks järgneval neljaks aastaks valimisliit Loome Koos, Eesti Konservatiivne Rahvaerakond ja Eesti Keskerakond. Täname kõiki meie toetajad, kes valimistel toetasid Keskerakonna kandidaate.


Keskerakond sai valimistel volikokku ühe koha ja meie esindaja on Aigar Kalk.
 

Okt 20

Rakvere linnas sõlmisid koalitsioonilepingu Isamaa ja Keskerakond, kes olid linnajuhtimisse kaasatud ka kahel eelneval aastal. Koalitsioonilepingu kohaselt täidab Isamaa erakond volikogu esimehe ja kaks abilinnapea kohta ning mittekoosseisulise linnavalitsuse liikme koha. Keskerakond täidab linnapea ja abilinnapea koha ning volikogu aseesimehe koha.

Loe edasi

Keskerakond on Eesti suurim erakond!

Meie peamised eesmärgid

Iseseisvus ja sõltumatus

Tagame riigi iseseisvuse ja sõltumatuse, seisame põhiseadusliku korra ja rahva elujärje parandamise eest.

ÜHISKONNAKORRALDUS

Euroopaliku ühiskonnakorralduse aluseks on jõukas ja arvukas keskklass. Selle tekkimine on Keskerakonna keskne poliitiline eesmärk.

heaoluriik

Meie sihiks on turvaline euroopalik heaoluriik. Inimene töötab innuga ja armastab oma riiki siis, kui riik teda kaitseb.