Jul 03

Haapsalu aselinnapea Helen Rammu liitus Keskerakonnaga ja kandideerib 2021. aasta kohalikel valimistel. Endine Ridala vallavanem ütleb, et tema seisab eelkõige jätkusuutliku arengu, maapiirkondade elujõulisuse ja vabatahtlike päästjate tegevuse väärtustamise eest.


"Minu pikemaajalisem eesmärk poliitikasse tulemisel on liikuda selles suunas, et riik näeks loodusressursside kasutamisel laiemat pilti. Riik, see on meie kõigi ühine omand, mille käsutamisel ja kasutamisel tuleb lähtuda erinevalt eraomanikust eelkõige avalikust huvist ning alles seejärel majanduslikust kasumlikkusest," lausub Helen Rammu. "Kõige südamelähedasemad teemad on seotud metsade säästva majandamise ja metsaelustiku mitmekesisuse kaitsega ka väljaspool kaitsealasid."

Loe edasi
Jun 30

Hiiumaa põllumajandusettevõtja Toomas Remmelkoor liitus Keskerakonnaga, et anda oma panus kodusaare ja Eesti põllumajanduse arengusse. Remmelkoor ütleb, et on viimaste aastate jooksul erinevate Keskerakonna poliitikutega suhelnud ja koostööd teinud ning saanud positiivset tagasisidet.


"Mulle on jätnud sümpaatse mulje peaminister Jüri Ratase aetav tasakaalustatud ja kohalikke omavalitsusi toetav poliitika. Eelistan mängida lahtiste kaartidega ja Keskerakonna avatus on mulle südamelähedane," lausub Remmelkoor. "Meenutan siiani heade sõnadega endise maaeluministri Tarmo Tamme visiiti Hiiumaale, samuti tunnustan Keskerakonna aseesimeest Jaanus Karilaidi suure pühendumuse ja kiire tegutsemise eest."

Loe edasi
Jun 18

Keskerakonnaga liitus kasvatusteadlane ja jätkusuutliku arengu asjatundja Rea Raus, kes soovib anda oma panuse Euroopa Liidu roheleppe rakendamisse ning kestlikku arengut toetava poliitika väljatöötamisse.

"Euroopa Liit on edastanud selge sõnumi, et senisest rohkem tuleb tähelepanu pöörata bioloogilise mitmekesisuse taastamisele. See on meie elu alus ja eeldus," ütleb Tampere Ülikooli kasvatusteaduste doktor Rea Raus. "Elame praegu murrangulisel ajal - võtmeküsimus on, kuidas samaaegselt taastada ja hoida loodust, arendada majandust ning parandada elukvaliteeti."

Loe edasi

Keskerakond on Eesti suurim erakond!

Meie peamised eesmärgid

Iseseisvus ja sõltumatus

Tagame riigi iseseisvuse ja sõltumatuse, seisame põhiseadusliku korra ja rahva elujärje parandamise eest.

ÜHISKONNAKORRALDUS

Euroopaliku ühiskonnakorralduse aluseks on jõukas ja arvukas keskklass. Selle tekkimine on Keskerakonna keskne poliitiline eesmärk.

heaoluriik

Meie sihiks on turvaline euroopalik heaoluriik. Inimene töötab innuga ja armastab oma riiki siis, kui riik teda kaitseb.