Kersti Sarapuu: Jüri Ratase riigimehelikkus on eeskujuks kõigile

Nov 13

Riigikogu Keskerakonna fraktsiooni esimehe Kersti Sarapuu sõnul näitas Reformierakonna esimees Kaja Kallas peaministrit Jüri Ratast riigireetmise valmiduses süüdistades oma tõelist palet.


"Tunnen Jürit pikka aega ja võin kinnitada, et tema riigimehelikkus on eeskujuks kõigile. Ta suhtub igasse inimesesse ääretu lugupidamisega, ka nendesse, kes ise ei paista silma just kenade väljaütlemistega, ning on olnud osavõtlik meie inimeste murede lahendamisel," tunnustas Sarapuu Keskerakonna esimeest ja valitsusjuhti. "Kaja Kallase väljaütlemine peegeldab opositsioonis oleva Reformierakonna soovi vahendeid valimata võimu juurde tagasi pöörduda. See on aga järjekordne näide sellest, et Reformierakond tuleb valitsusvastutuse kandmisest võimalikult kaugel hoida."


Sarapuu lisas, et Ratas on oma ametiaja jooksul pidanud Eesti iseseisvuse säilitamist ja kaitsekulutuste suurendamist üheks oma prioriteediks. "Keskerakond rõhub sidusale ja ühtehoidvale Eestile. Ehitame õiglast ja hoolivat riiki, mis ei jäta kedagi maha ning mis seisab igaühe heaolu ja võrdsete võimaluste eest. Kaja Kallas peab ränga solvangu eest avalikult vabandama. Vastasel juhul ei ole tal sobilik jätkata tööd Riigikogus," rääkis Sarapuu.