Vladimir Svet - Lasnamäe linnaosavanema kandidaat!

Mär 04

Tallinna linnapea Mihhail Kõlvart esitas uueks Lasnamäe linnaosavanema kandidaadiks senise Kesklinna linnaosavanema Vladimir Sveti. Linnavalitsus vabastas ametist Lasnamäe linnaosavanema Andres Vääni tema enda soovil.

"Linnavalitsus suhtub mõistvalt Andres Vääni otsusesse ja täname teda töö eest Lasnamäe linnaosa juhtimisel. Uuele linnaosavanemale on kõrged ootused nii linnavalitsusel kui ka kohalikel elanikel. Tal peab olema visioon Lasnamäe arengust ja energiat ning järjepidevust plaanide elluviimiseks. Loomulikult tuleb kasuks selle piirkonna hea tundmine ja selle eripäradega arvestamine. Vladimir Svet on näidanud, et ta suutis Kesklinna linnaosas rajada koostöö nii kohalike elanike kui ka partneritega ning seda hoida ja ma loodan, et ta suudab neid häid kogemusi ka Lasnamäel rakendada," ütles linnapea Mihhail Kõlvart.

Enne uue linnaosavanema ametisse määramist peab Lasnamäe linnaosakogu andma linnapea pakutud kandidaadi kohta ka oma arvamuse. Vahepealseks ajaks määras linnavalitsus Lasnamäe linnaosavanema kohusetäitjaks linnaosavanema asetäitja Jelena Kalbina.

Loe pikemalt SIIT.